Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки діяльності Студради за 2011 рік

У ЗНУ підбили підсумки діяльності Студради за 2011 рік

15.03.2012 11:55 Студентська рада Конференція

14 березня у ЗНУ відбулась Звітна конференція Студентської ради університету за 2011 рік, на якій університетську громаду представили 250 делегатів від усіх факультетів та Економіко-правничого коледжу ЗНУ. На конференції заслухали звіт голови студентської ради ЗНУ Андрія Бондаренка, розглянули нагальні питання студентського самоврядування та прийняли низку важливих рішень. Підтримати студентів на збори прийшли помічник ректора Наталія Воронова, головний бухгалтер університету Василь Тимошик, завідувач відділу аспірантури і докторантури Геннадій Васильчук, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко.

Як зазначив голова студентської ради Андрій Бондаренко, головна мета такого широкого студентського зібрання навіть не звіт про роботу, яка була виконана протягом року, а можливість наживо поспілкуватися із найактивнішими представниками факультетів, скорегувати розвиток студентського самоврядування згідно із напрямами, які важливі саме для молодих. Студенти – єдина рушійна сила, яка здатна змінити на краще не лише життя власного вишу, а і суспільства загалом. За словами голови Студради ЗНУ, 2011 рік був непростим: змінилися вісім із чотирнадцяти голів студентських рад факультетів. На зміну досвідченим старшокурсникам прийшли молоді амбіційні діячі, яким довелося завойовувати авторитет, отримувати управлінські навички. На конференції говорили про діяльність факультетів, розвиток молодої науки, обговорювали гострі суспільні питання, планували майбутнє.
Також вчора делегати прийняли рішення про створення студентського загону із охорони правопорядку та заслухали у першому читанні проект Кодексу честі студента ЗНУ.

Наталія Логвиненко

Схожі новини