Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Всеукраїнська конференція з менеджменту проходить у ЗНУ

Всеукраїнська конференція з менеджменту проходить у ЗНУ

15.03.2012 12:02 Все Факультети Менеджменту конференція факультет менеджменту

Сьогодні в університеті проходить Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку менеджменту». Її організаторами та співорганізаторами виступили Запорізька обласна державна адміністрація, міська рада, Запорізький національний університет, Ужгородський національний університет, Запорізька торгово-промислова палата. У числі учасників та виступаючих 207 осіб: студенти, викладачі, наукові керівники із 14 вищих навчальних закладів Запоріжжя, Дніпропетровська, Одеси, Києва, Ужгорода та інших міст України.

Під час конференції слухачі мали змогу ознайомитися із 125 доповідями з різних напрямів менеджменту: від різнорівневих систем управління виробництвом, логістики, туристичного менеджменту, торгівлі до міжнародних зв’язків, інвестування в економіку країни та характеристик окремих підприємств.
Пленарне засідання відкрили декан факультету менеджменту професор Ірина Шавкун та голова НТСА Марія Гулбані. Ірина Григорівна привітала учасників, побажала плідної праці, подякувала організаторам та закликала виступаючих до толерантності. З доповідями виступили завідувач кафедри фінансів Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій професор Наталя Метеленко, віце-президент ЗТПП Андрій Куц та завідувач кафедри філософії ЗНУ професор Людмила Кривега.
Після пленарного засідання учасники розійшлися опрацьовувати матеріали на секціях «Сучасний стан системи управління на вітчизняних підприємствах», «Розвиток логістики на сучасному етапі», «Сучасні тенденції розвитку менеджменту зовнішньоекономічної діяльності» та «Ділові комунікації в менеджменті».
Відвідувачі конференції мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Менеджмент – сучасний стан», яку представили наукова бібліотека ЗНУ та факультет менеджменту.

Олена Хлистун

Схожі новини