Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Модель випускника коледжу» створили студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ

«Модель випускника коледжу» створили студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ

21.03.2012 12:45 Економіко-правничий коледж

В Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету провели конференцію «Модель випускника коледжу». Як зазначила керівник заходу, викладач коледжу Лідія Москаленко, зараз багато вітчизняних коледжів готують подібні презентації. Ці заходи необхідні для того, аби продемонструвати, які професійні навички та знання, необхідні для побудови кар’єри, отримує за роки навчання у цьому закладі його випускник?

Керівництво ЕПК та його викладачі вирішили, що на ці питання найповніші відповіді зможуть дати самі студенти. Тож відповідне творче завдання отримали представники всіх дев'яти спеціальностей, що функціонують на сьогодні у коледжі. У підготовці відеопрезентацій взяли участь студенти перших-третіх курсів. Студенти молодших курсів виявили навіть більшу активність. На деякі спеціальності припадало по дві або три презентації.
До організаційного комітету увійшли викладачі коледжу. Найкращі роботи будуть розміщені на сайті нашого університету на спеціально створеній для цього сторінці. Крім того, за словами директора Економіко-правничого коледжу Олени Грибанової, деякі роботи студентів стануть чудовим презентаційним матеріалом під час наступного Дня відкритих дверей в ЕПК.

Таміла Тарасенко

Схожі новини