Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Розширюємо контакти, ділимось досвідом

Розширюємо контакти, ділимось досвідом

22.03.2012 11:57 Факультет іноземної філології

19-20 березня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулися міжуніверситетські зустрічі франкофонії, ініційовані посольством Франції в Україні.

На форумі були присутні ректори десяти ВНЗ України, проректори, представники Посольства Франції в Україні (Анн Дюрюфлє, радник з питань культури та співробітництва, Франк Івер, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови, Гійом Колен, аташе з питань університетського та наукового співробітництва), а також Жіль Мамец, відповідальний за університетське співробітництво між центральною та східною Європою, Петко Стайнов, делегований директор з питань наукової політики бюро східної та центральної Європи AUF, Віктор Войтович, представник МЗС України, Андрій Божков, голова управління міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та представники французьких ВНЗ-партнерів, українські та французькі координатори спільних програм, викладачі французької мови.
Запорізький національний університет представляли декан факультету іноземної філології доцент Г. Морошкіна та член кафедри романської філології і перекладу Ю. Третяк, яка у 2011 році стала стипендіатом уряду Франції.
Перший день роботи форуму було присвячено вирішенню «політичних» питань щодо переваг, які можуть отримати університети, розвиваючи викладання та вивчення французької мови.
Темою засідання другого дня було поліпшення взаємодії між факультетами французької мови та проектами міжнародного співробітництва. У роботі приймали участь представники французьких та українських вищих навчальних закладів, відповідальні за розвиток двостороннього співробітництва.
Представники Посольства Франції в Україні неодноразово констатували позитивний досвід співробітництва ЗНУ та університету м. Ле Ман (Франція) в галузі підготовки подвійного магістерського диплому. Даний проект було кафедрою романської філології і перекладу. Особливо високу оцінку Посольства Франції отримав безпрецедентний факт проведення кафедрами-партнерами регулярних відеоконференцій.

Факультет іноземної філології

Схожі новини