Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України провів зустріч у Запорізькому національному університеті

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України провів зустріч у Запорізькому національному університеті

22.03.2012 14:33

Сьогодні у ЗНУ побував із робочим візитом Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, який разом із начальником Управління освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації Олександром Вєрозубовим зустрівся із керівництвом і деканами університету. Поважних гостей зустрічали в.о. ректора ЗНУ, перший проректор Олександр Бондар, проректор з АГР Сергій Кушнір, в.о. проректора з наукової роботи Віктор Грищак. За українською традицією гостей зустрічали хлібом-сіллю.

Перед початком зустрічі Євген Миколайович відвідав Спортивний комплекс ЗНУ, де відзначив обладнання спортивних залів сучасними тренажерами та необхідним спортивним спорядженням, нагороди, які вибороли спортсмени, вихованці ЗНУ. Також Заступник міністра оглянув експозицію Музею історії вишу і зробив запис у Книзі відгуків почесних гостей ЗНУ: «Колективу Університету! Історія підтверджує значний вклад колективу університету у скарбницю державних педагогічних та освітянських кадрів України. Бажаю продовження цього славетного шляху з обов’язковими успіхами! Щастя і здоров’я всьому колективу і студентам університету!» В.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар вручив Євгену Сулімі на пам'ять ювілейне видання книги «Запорізький університет».
Високоповажний гість висловив захоплення інтерактивною картою «Вишивана Україна», яка знаходиться в головному корпусі ЗНУ, і демонструє зразки традиційних вишивок кожного регіону України. Євген Суліма також переглянув виставку ексклюзивних книжок, стародруків, унікальних видань, наявних у бібліотечному фонді університету, які представила директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова.
Під час зустрічі з колективом Заступник міністра відзначив особливу роль Запорізького національного університету в розвитку національної освіти, високий науково-педагогічний потенціал вишу, активність і міжнародну мобільність студентів, аспірантів і викладачів.
Євген Суліма окремо зупинився на тлумаченні позицій Проекту закону України «Про вищу освіту».
Колектив ЗНУ підтримав ініціативу МОНмолодьспорт України щодо прийняття Закону про освіту та інших законодавчих актів.

Більше фото дивіться тут: