Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ визначили найкращих знавців екології

На біологічному факультеті ЗНУ визначили найкращих знавців екології

26.03.2012 10:45 Все Факультети Біологічний біологічний факультет конкурс конкурс наукових робіт

22 березня на біологічному факультеті провели вже традиційний конкурс «Найкращий знавець з екології», на якому було представлено 11 робіт студентів четвертого та п'ятого курсів спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища, раціональне природокористування».

Роботи оцінювала комісія у складі д. б. н., професора, завідувача кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ Валентини Бовт, д. б. н., доцента, завідувача кафедри мисливствознавства та іхтіології ЗНУ Валерія Домніча, к. б. н., доцента Костянтина Домбровського, к. с.-г. н., ст. викладача Галини Дударєвої, к. б. н., ст. викладача кафедри загальної та прикладної екології і зоології Вікторії Задорожньої, к. б. н., доцента кафедри фізіології з курсом цивільної оборони ЗНУ Наталії Григорової.
Найкращою визнано роботу та доповідь Олени Кошуби. Друге місце посіла Ольга Варванська. Третє місце з незначним відривом поділили Ганна Верес і Владислав Притков. Під час заключного слова декан біологічного факультету Людмила Омельянчик від імені факультету вручила Подяку за активну участь у науково-дослідній роботі студентці магістратури Кристині Крупєй, яка нещодавно отримала диплом II ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт з екології.
Вітаємо наших знавців з перемогою!
Біологічний факультет

Схожі новини