Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорюють проблеми сучасної медіапсихології та медіаосвіти

У ЗНУ обговорюють проблеми сучасної медіапсихології та медіаосвіти

26.03.2012 13:53 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології тренінг

Сьогодні у Запоріжжі на базі факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відкрилася перша творча Майстерня за Міжнародним проектом «Майстерні громадської критики». Її ведучій - медіаексперт і викладач Українського католицького університету Отар Довженко. Організаторами заходу виступили: ГО «Регіональний центр медіаосвіти та медіа психології» (АР Крим), Кримський Центр візуальних і культурних досліджень, Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського, Львівський національний університет ім. І.Я.Франка, Запорізький національний університет.
Фінансова підтримка: Фонд розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні.

У вітальному слові декан факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Пономаренко зазначила: «Для фахівців тема медіапсихології не нова, вона існувала і раніше, але більш приховано, практично на другому плані. Сучасне життя спонукає звернутися до цього питання більш уважно. Кафедра практичної психології ЗНУ не випадково виступила організатором заходу, оскільки ми розуміємо, що майбутні фахівці, яких навчаємо, мають бути готовими до роботи у галузі формування суспільної думки. Пізнавальний інтерес студентів до питань медіапсихології сьогодні повинен перейти у фахову компетентність майбутніх спеціалістів».
«Майстерні громадської критики» - це багатопланові навчальні семінари-тренінги за участю відомих журналістів-практиків з різних регіонів країни (Львів, Запоріжжя, Крим), прес-клуби, обмін досвідом між освітніми інституціями та ЗМІ, висвітлення проблем регіональної медіаосвіти та цікаве змагання у конкурсі творчих робіт. Проект орієнтований на творчу молодь: журналістів, соціологів, політологів та психологів. Організатори впевнені, що саме молодим важливо вже сьогодні надати підтримку громадськості, оскільки вони формують нову інтелектуальну еліту держави. Участь у дискусіях також беруть представники НГО, творчої інтелігенції, органів влади, професійні журналісти. Форум працюватиме протягом двох днів.
Наталія Логвиненко

Схожі новини