Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниця факультету менеджменту ЗНУ стала переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади

28.03.2012 15:34 Все Факультети Менеджменту

Студентка 5 курсу факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Тетяна Ніколенко отримала перемогу на Всеукраїнській студентській олімпіаді у номінації «Корпоративний менеджер».

Нещодавно Тетяна повернулася з Одеси, де 20-22 березня на базі Одеського національного університету проходила Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Вітаємо переможницю та бажаємо їй нових наукових здобутків!