Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація Міжнародних освітніх програм від Інформаційного центру «Освіта»

Презентація Міжнародних освітніх програм від Інформаційного центру «Освіта»

29.03.2012 10:11 Міжнародний відділ Міжнародна співпраця навчання за кордоном

У рамках Днів відкритих дверей Міжнародного відділу ЗНУ відбулася презентація Міжнародних освітніх програм від Інформаційно-консультаційного центру «Освіта» (м. Дніпропетровськ).

Координатор програм Катерина Каневська розповіла студентам нашого вишу про стипендіальні програми академічного та культурного обміну, а також про умови вступу до іноземних вузів. До таких програм, наприклад, можна віднести «Fulbright Graduate Student Program», «Undergraduate Exchange Program», UGKAD, стипендії Вишеград (Чехія, Польща, Словаччина, Угорщина), стипендія DAAD та DAAD/OSI (Німеччина) та багато інших.
Враховуючи, що для вступу до іноземних університетів необхідно витратити немало коштів (біля 2-3 тисяч доларів), студенти мають можливість скористатися програмою «Opportunity Grand», котра покриває всі необхідні витрати.
Більше інформації про освітні та культурні програми обміну, стипендії, гранти для досліджень і розробок можна дізнатися на сайті Інформаційно-консультаційного центру «Освіта» www. center-osvita.org.ua

Олена Ярошенко

Схожі новини