Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ влаштували презентацію Програми підтримки адміністрування університетів UASP

У ЗНУ влаштували презентацію Програми підтримки адміністрування університетів UASP

30.03.2012 10:45 міжнародний відділ

У Запорізькому національному університеті провели презентацію Програми підтримки адміністрування університетів UASP, що проводиться за підтримки Корпорації Корнегі (Нью-Йорк, США). Співробітниця Київського представництва Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) Ірина Мірошниченко розповіла про особливості восьмитижневого стажування на базі державного університету США, до якого допускаються переможці у конкурсному відборі. Також вона зупинилася на умовах участі у програмі й на перспективах, які відкриваються перед її учасниками.

На початку зустрічі пані Ірина зазначила, що програма не має обмежень за віком або за іншими даними учасників. Єдина умова – кандидат, який надсилає свою аплікаційну форму, повинен працювати в одному з 14 українських вишів, включених до списку, складеному керівництвом UASP. За чотири роки існування цієї програми в Україні у США побували 16 представників вітчизняної вищої освіти. Серед них – декан факультету журналістики ЗНУ, професор Володимир Манакін і начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземним студентами Олена Тупахіна. Також ця програма діє в Білорусі, Росії, Вірменії, Гані, Грузії, Танзанії та в Уганді.
Програма передбачає надання стипендій адміністраторам середньої та вищої ланок управління вищих навальних закладів для проходження восьмитижневого стажування на базі університетів США. Стипендіат протягом цього часу має працювати над конкретними проектами реформ у своєму університеті у таких галузях управління, як зв’язки з громадськістю, передача технологій, управління дослідницькими проектами, відносини з урядом тощо.
Детальніше дізнатися про цю програму можна на сайті www.irex.ua
Кожен, хто хоче взяти участь у програмі, має до 17.00 1 травня цього року надіслати аплікативні форми на електронну адресу: uasp@irex.org
Серед присутніх на заході були ті, хто вже надсилав свої документи на участь у цій програмі минулого року й бажають взяти участь у цьогорічному конкурсі. Ірина Мірошниченко влаштувала для них індивідуальні консультації. Також вона запропонувала всім, у кого виникнуть питання, звертатися до відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземним студентами ЗНУ.

Таміла Тарасенко

Схожі новини