Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дослідження адміністративного права

Дослідження адміністративного права

20.11.2001 00:00

Регіональний конкурс на кращу наукову роботу з актуальних проблем адміністративного права, державного управління та місцевого самоврядування серед студентів та молодих вчених проводив 19 листопада юридичний факультет ЗДУ спільно з Запорізьким обласним товариством "Знання". На захист робіт було запрошено і представників юридичних організацій області, зокрема, обласної прокуратури, обласного РАГСу, господарського суду. Три роботи отримали дуже високі оцінки журі: "Реформування інституту адміністративної юрисдикції в Україні в контексті європейської інтеграції", "Незаконне використання фінансових ресурсів в Україні: основні напрямки вдосконалення законодавства про відповідальність та практики його застосування", "Зловживання в діяльності працівників податкової міліції. Аналіз та шляхи боротьби". Їх автори - студенти 5 курсу ЗДУ Олексій Забродін, Валерій Грибов та Юлія Калякіна - були нагороджені призами та преміями товариства "Знання" та юридичного факультету.
Деканат юридичного факультету

Дмитро Волковинський