Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрився фестиваль творчості «Студентська весна-2012»

У ЗНУ відкрився фестиваль творчості «Студентська весна-2012»

05.04.2012 14:43 Студентська весна-2012 Центр виховної та культурно-масової роботи

У ЗНУ розпочався традиційний конкурс художньої самодіяльності «Студентська весна-2012». Його традиційно організовує та проводить Центр культурно-масової роботи ЗНУ. Ведучі першого дня конкурсу-огляду - Анастасія Рибалко та Андрій Новиченко - представили три збірні: команду філологічного факультету та фізичного виховання, яка жартома себе називає «філвосп», команду факультетів іноземної філології і соціології та управління, а також збірну трьох факультетів - біологічного, економічного та історичного.

Головною темою фестивалю стало наближення «Євро-2012».Саме цій події були присвячені студентські сценки, жарти, спортивні танці й пісні. «Філвосп», наприклад, готовий зустріти футбольний чемпіонат спортивним гопаком та борщем з пампушками. Інші конкурсанти - Микола Білик, Євген Сєрков, дует Іван Красніков та Ігор Лющанський - потішили вболівальників гарними піснями. А дехто демонстрував чудове володіння мовами країн, які братимуть участь у головній спортивній події року. Таким чином наше студентство довело у власний спосіб, що зустрічати чемпіонат – готові!
Учасників конкурсу привітали члени суддівської колегії, до якої увійшли: Лауреат міжнародних конкурсів з естрадного та академічного вокалу Олена Храпаль, майстер спорту зі спортивної гімнастики, керівник народного театру сучасної хореографії «Фенікс» Ігнат Семіонов та режисер Запорізького міського культурного центру Управління культури та мистецтв Олеся Єщенко. Під час виступів команд судді відмітили окремі сильні сторони вокалістів, номери з аеробіки тощо. Вказали і на недоліки сценаріїв команд - відсутність бажаної цілісності сюжету.
Проте два дні відбіркового туру визначать найкращі команди та найталановитіших студентів ЗНУ, які потім візьмуть участь у гала-концерті, що запланований на 18 квітня.

Олена Хлистун