Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Досвідчені журналісти провели тренінг з радіожурналістики для студентів ЗНУ

Досвідчені журналісти провели тренінг з радіожурналістики для студентів ЗНУ

06.04.2012 16:06 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Тренінг

6 квітня на факультет журналістики Запорізького національного завітали директор Інституту журналістики Київського національного університету ім. Шевченка, професор Володимир Різун та викладач кафедри соціальних комунікацій Київського національного університету ім. Шевченка Костянтин Шендеровський. Вони провели для студентів тренінг з радіожурналістики.

Для проведення тренінгу студенти створили справжню редакцію університетського радіо, що отримало назву «Соціум».
Перед тим, як розпочати власне журналістську роботу, студенти прослухали змістовну лекцію Володимира Різуна про джерела інформації та цікаву доповідь Костянтина Шендеровського про значення понять «соціум» та «здоров’я» у житті кожного члена суспільства. Також Костянтин Шендеровський дав деякі професійні поради студентам із соціальної проблематики.
Після цього розпочалася робота: журналісти відбирали події в мережі Інтернет, спілкувалися з джерелами, які могли дати компетентні коментарі з тих чи інших подій, писали свої матеріали, а після підготовки тексту записували радіосюжет. Головною подією було обрано Всесвітній день здоров’я.
Студенти працювали протягом шести годин у реальному часі, щоб створити свій випуск новин. Таким чином, вони змогли на практиці спробувати себе у якості справжніх журналістів, зрозуміти процес створення новин та форми роботи редакції.
Результатом роботи має стати вихід випуску новин, створеного студентами, в ефір діючої радіостанції.

Олена Ярошенко