Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу підтримують міські соціальні акції

Студенти Економіко-правничого коледжу підтримують міські соціальні акції

10.04.2012 09:59 Економіко-правничий коледж Благодійність Концерт

4 квітня у будинку культури ім. Кірова відбувся захід для дітей з обмеженими функціональними можливостями на тему «Інтеграція дітей з особливими потребами у зовнішнє середовище».

Головним організатором концерту-ігротеки була громадська організація «Флоренс». Студенти коледжу проявили небайдуже ставлення до дітей, зібравши для них канцелярські товари та іграшки. Також 15 студентів були задіяні в організації та проведенні заходу. Під час зустрічі студенти-волонтери у маскарадних костюмах проводили конкурси та грали разом з дітьми. Для підтримки ініціативи дітей волонтери коледжу виступали з ними на сцені та брали участь у різноманітних конкурсах.
Найактивнішими учасниками соціальної акції були студентки-першокурсниці: Ірина Тесленко, Світлана Фесенко, Вікторія Балуєва, Марія Шевченко, Надія Войтенко.
Також 6 квітня на площі ім. Маяковського відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Його організатором виступив Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Студенти-волонтери Економіко-правничого коледжу не залишились осторонь цієї акції. Вони проводили соцопитування, роздавали інформаційні листівки та буклети профілактичного спрямування. Спільно зі студентами факультету соціології та управління волонтери коледжу провели акцію «Від серця до серця». А наостанок порадували всіх присутніх концертом. Найбільш активними у проведенні цього заходу були студентки Анастасія Симоненко, Марія Шевченко, Марина Степаненко, Надія Войтенко.
Сектор волонтерської роботи Студентської ради коледжу висловлює подяку всім, хто взяв участь у соціальних акціях.

Надія Войтенко,
голова сектору волонтерської роботи Студради коледжу