Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету фізичного виховання - призери Всеукраїнських олімпіад

Студенти факультету фізичного виховання - призери Всеукраїнських олімпіад

12.04.2012 14:14

27-30 березня у Луцьку відбувся II тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації «Фізична реабілітація». Магістр факультету фізичного виховання Зуєва Катерина (науковий керівник - к.біол.н., доцент Н.В. Богдановська) посіла третє місце.

5-7 квітня у Львові проходив II тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації «Спорт за видами». Студенти 4 курсу факультету фізичного виховання Федоріна Євгенія, Головкіна Тетяна та Білаш Владислав посіли перше місце у номінації «Краща команда класичного університету».

На фото: студенти факультету фізичного виховання із проректором з навчальної роботи, головою жюрі олімпіади Львівського Державного університету професором М.М. Линець.