Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вокалісти студії «Кантилена» серед переможців Обласного конкурсу «Спадщина-2012»

Вокалісти студії «Кантилена» серед переможців Обласного конкурсу «Спадщина-2012»

23.04.2012 12:31

20 квітня у нашому місті відбувся XI обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2012». Учасників конкурсу приймав Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара.
Вокалісти студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ Микола Білик та Ігор Пилипенко представляли наш університет на цьому конкурсі.

Нагадаємо, що Микола Білик (філологічний факультет) та Ігор Пилипенко (факультет соціології та управління) під час зонального туру конкурсу отримали перше та друге місця відповідно у номінації «Сучасна патріотична пісня» та пройшли до фінального етапу конкурсу.
До участі в обласному турі наші студенти готувалися відповідально, а тому й отримали гарні результати. Вокальний виступ Миколи Білика було визнано найкращим - він посів І місце! Ігор Пилипенко отримав спеціальний приз конкурсу.
Також за підтримку і розвиток патріотизму у творчої молоді подяку отримала директор Центру культурно-масової роботи ЗНУ Юлія Янько.
Ми щиро вітаємо наших студентів з нагородами та бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Довідка: конкурс проводиться на виконання Обласної програми патріотичного виховання молоді.
Головним завданням конкурсу є привернення суспільної уваги до проблеми патріотичного та духовного виховання молоді, надання можливості представникам талановитої молоді реалізувати свій творчий потенціал.