Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вперше студент ЕПК представляв Запорізьку область на VІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки

Вперше студент ЕПК представляв Запорізьку область на VІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки

24.04.2012 11:38 Економіко-правничий коледж Олімпіада

За результатами обласного туру студент ІІІ курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Артем Таран посів І місце і саме йому було надано право захищати честь області на Всеукраїнському рівні. Під керівництвом викладача коледжу Олени Циммерман Артем готувався до конкурсу.

З 18 по 20 квітня на базі Хмельницького політехнічного коледжу проходив заключний етап олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. Під час урочистого відкриття учасників привітали голова спілки директорів ВНЗ І-ІІ р.а. України Анатолій Похресник, директор Хмельницького політехнічного коледжу Микола Бодарецький, голова оргкомітету Всеукраїнської олімпіади Світлана Проскура та минулорічний переможець Сергій Корницький.
Для гостей міста керівництво оргкомітету передбачило цікаве дозвілля – екскурсію містом Хмельницький та відвідування музею-заповідника «Меджибіж».
Завдання олімпіади складалися з тестових питань та практичної частини на знання Word, Excel, Access. За результатами олімпіади студент Економіко-правничого коледжу Артем Таран посів 7 місце серед 26 учасників. Артем та його науковий керівник Олена Циммерман були нагороджені почесними грамотами.
Немає сумнівів, що, взявши непоганий «старт» в цьому році, студенти коледжу знову візьмуть участь у конкурсі такого рівня і покажуть гарні результати.

Олександра Данілкіна

Схожі новини