Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався баскетбольний турнір до Дня Перемоги

У ЗНУ розпочався баскетбольний турнір до Дня Перемоги

03.05.2012 15:37 Все Факультети Фізичного виховання баскетбол спорт День Перемоги

Сьогодні у ЗНУ відбулося відкриття традиційного баскетбольного турніру серед студентських команд, присвяченого Дню Перемоги. Участь у ньому взяли команди баскетболістів Чорноморського державного університету ім. Петра Могили (Миколаїв), Сумського державного університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНЕУ та збірна ЗНУ.

Урочисте відкриття пройшло у спорткомплексі ЗНУ. З вітальними словами до гравців та вболівальників звернулися проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков та декан факультету фізичного виховання ЗНУ Микола Маліков. Оргкомітет Відкритої першості ЗНУ з баскетболу представляли директор спортивного клубу ЗНУ Валерій Баранов, головний суддя змагань, арбітр національної категорії Петро Драган та головний тренер нашої збірної Віктор Горбуля.
За традицією командам-учасницям піднесли хліб-сіль дівчата в українських вишиванках. А після гімну України капітани студентських збірних поклали квіти до пам’ятника викладачам та студентам Запорізького педагогічного інституту, які полягли смертю хоробрих у роки Великої Вітчизняної війни.
Зранку цього дня відбулася зустріч миколаївської та сумської команд, яка завершилася рахунком 88:79 відповідно. Після урочистого відкриття у залі зустрілися баскетболісти ЗНУ та Чернівецького торговельно-економічного інституту КНЕУ. Наступні два дні триватимуть запеклі змагання команд українських вишів.

Олена Хлистун

Схожі новини