Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету приєдналися до акції «Чисте довкілля»

Студенти біологічного факультету приєдналися до акції «Чисте довкілля»

07.05.2012 14:20

Уже котрий рік поспіль біологічний факультет активно бере участь у щорічній акції «Чисте довкілля». У рамках цієї акції студенти-біологи прибирають о. Хортицю, територію біостанції ЗНУ, упорядковують площу Дитячої залізниці, територію ЗНУ.

Це не лише участь у загальноукраїнській акції, а і щирий поклик душі тих людей, які бажають зробити нашу землю чистішою, красивішою, багатшою. Вже вдруге у рамках цієї акції студенти-біологи та екологи виявляють турботу про друзів наших менших – птахів. Своїми силами студенти виготовили шпаківні та почепили їх на дерева біля корпусу біологічного факультету та на території біостанції о. Хортиця. Таким чином студенти подарували 28 «нових квартир» пернатим друзям.

Біологічний факультет