Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася зустріч студентської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни

У ЗНУ відбулася зустріч студентської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни

07.05.2012 14:27 Центр культурно-масової роботи Відділ виховної роботи

7 травня у рамках святкування Дня Перемоги студентська молодь Запорізького національного університету зустрілася з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Організатором зустрічі виступили Центр культурно-масової роботи та Виховний відділ. Вів захід студент факультету журналістики, голова студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко.

З привітальними словами до ветеранів звернулася проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Наталія Грозовська. Вона подякувала ветеранам за їхню мужність та героїзм, а також побажала їм здоров’я, щастя і довголіття.
Крім того, ветеранів привітали зі святом Перемоги дует студентів факультету журналістики Вікторії Назарової та Юлії Федоренко, студент факультету фізичного виховання Іван Красніков, а також керівник вокальної студії Центру культурно-масової роботи Наталія Пиріг.
Співробітник нашого університету, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасниця бойових дій, голова ради ветеранів ЗНУ Галина Шабардіна привітала своїх бойових товаришів та усіх присутніх зі всенародним святом.
Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя в ім’я перемоги, а також підняли «фронтову» за тих, хто залишився на полях бою під час війни.
Наприкінці зустрічі студентська молодь ЗНУ разом з ветеранами поклали квіти до меморіалу викладачам, студентам та випускникам нашого вишу, які загинули під час Великої Вітчизняної війни.

Олена Ярошенко

Схожі новини