Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Жовтневому районі Запоріжжя пройшов мітинг-реквієм до 67-ї річниці Перемоги

У Жовтневому районі Запоріжжя пройшов мітинг-реквієм до 67-ї річниці Перемоги

07.05.2012 14:58 мітинг жалоби ветерани

Сьогодні, сьомого травня, у Запоріжжі на площі перед пам’ятником танковому екіпажу Героя Радянського Союзу Миколи Яценка відбувся урочистий мітинг-реквієм, присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Участь у ньому взяли ветерани, представники влади, вишів та шкіл району та військового ліцею.

Організаторами свята виступили адміністрація Жовтневого району міста Запоріжжя та Центр культурно-масової роботи Запорізького національного університету. Ведучими урочистого мітингу стали Анастасія Матрос та Ігор Пилипенко. Пісню «День перемоги» усім присутнім подарував вихованець Центру культурно-масової роботи ЗНУ Іван Красніков.
Зі словами вдячності, побажаннями здоров’я та миру до ветеранів звернулися секретар запорізької міської ради Роман Таран та заступник голови жовтневої районної адміністрації Запоріжжя Олександр Манохін, які зазначили, що подвиг ветеранів житиме вічно, бо історія визволення Батьківщини сповнена прикладами вищого героїзму та відданості справі, а самі переможці сьогодні – опора нових поколінь.
До школярів, ліцеїстів та студентів із побажанням миру та щастя звернувся учасник бойових дій, капітан І рангу, ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Шалтинов. Від студентства та молоді з Днем Перемоги усіх присутніх, а особливо ветеранів, привітав голова студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко. Він наголосив, що молодь із повагою та вдячністю береже пам'ять про війну і подвиг старших поколінь. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.
Під час урочистого мітингу лунали слова вдячності, вірші та пісні військової тематики. Ветеранам дарували квіти та висловлювали повагу. Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника танковому екіпажу Героя Радянського Союзу Миколи Яценка. Від Запорізького національного університету почесну місію виконали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська та помічник ректора Наталія Воронова.

Наталія Логвиненко