Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З днем Перемоги, ветерани!

З днем Перемоги, ветерани!

10.05.2012 12:48 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології

8 травня на сцені навчального корпусу №8 (БК ім. Дроб’язка) відбувся святковий концерт, приурочений до Дня Перемоги!

Перша частина концерту проходила під девізом «Перемога одна на всіх». Ветеранів та гостей свята поздоровляли цікавими виступами та вітальними словами представники національних общин Запорізької області – грузинської, білоруської, грецької, осетинської. Своїми виступами вони намагались донести до людей думку, що неважливо, яка у тебе національність чи релігія – велике горе та велика радість об’єднують всіх!
Любов Беркова-Житомирська, ст. викл. кафедри акторської майстерності, дуже проникливо виконала драматичну композицію. Вона виступила логічною зв’язкою до другої частини концерту – маленького спектаклю студентів 5 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» (під керівництвом викладача з вокалу та вокального ансамблю – доцента кафедри акторської майстерності Лілії Гринь), в якому органічно поєдналися вокальне та художнє слово. Хтось із задоволенням підспівував знайомим пісням – «Смуглянка», «Катюша», «Синий платочек», «Жди меня», «Журавли», хтось заворожено слухав багатоголосся проникливих композицій, а хтось тихо пустив сльозу…
В цілому, свято проходило у дружній «родинній» атмосфері – ветеранів вітали теплим словом, вони розповідали свої історії воєнних часів, а деякі навіть заспівали зі сцени!
Сподіваємось, ветерани отримали задоволення від концерту, а молодь замислилася про дещо важливе.

Олена Кулініч