Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми біології, екології та хімії»

У ЗНУ пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми біології, екології та хімії»

15.05.2012 15:31 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет міжнародна конференція

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми біології, екології та хімії» три дні поспіль тривала у ЗНУ. Першого дня відбулися урочистості, присвячені ювілею факультету та відкриттю конференції. Наступні два дні проходили засідання наукових секцій.

У роботі конференції взяли участь понад 450 осіб з близького та далекого зарубіжжя (Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Франції, Боснії, Іспанії, Канади).
На засіданнях секцій заслухали 170 доповідей. Напрями роботи конференції були досить різноманітними за тематикою: експериментальна ботаніка та фізіологія рослин; генетика та селекція рослин; ландшафтний дизайн та декоративне рослинництво; зоологія та екологія тварин; стійкість та розвиток екосистем; фізіологія та екологія людини; біохімія; імунологія; біотехнологія; хімія (органічна, неорганічна, біоорганічна, аналітична, фармацевтична, високомолекулярні сполуки); мисливствознавство; іхтіологія, сучасні проблеми паразитології; промислова екологія; природокористування та охорона навколишнього середовища; біологічна та екологічна освіта.
Організатори та учасники ІІІ Міжнародної конференції відзначили високий науковий рівень та значну актуальність представлених матеріалів. Ці наукові доробки є вагомим внеском у вирішення найважливіших фундаментальних та практичних проблем сьогодення.
Учасники секційних засідань виступали з доповідями та проводили жваві дискусії. Доброзичливу атмосферу під час роботи конференції створювали не тільки викладачі, а й студенти біологічного факультету ЗНУ.
Учасників конференції розмістили на проживання на території перлини запорізького краю та України, колиски козацтва – о. Хортиця (біостанція ЗНУ). Це, за особистими відгуками гостей конференції, стало одним із найприємніших моментів перебування у Запоріжжі. Вони могли насолодитися виступом кінного театру, пішими прогулянками островом, які пропонує музей історії Запорізького козацтва, екскурсією містом, водними екскурсіями навколо Хортиці, оглянути порт ім. Леніна.
Під час заключного засідання, 13 травня, багато з гостей висловили подяки і відзначили високий рівень організації конференції.
Наприкінці роботи конференції учасники прийняли проект резолюції та ухвалили проведення IV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми біології, екології та хімії» у Запорізькому національному університеті через 3 роки.

Віра Копійка,
заступник декана з наукової роботи біологічного факультету

Схожі новини