Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели семінар для запорізьких учителів

На біологічному факультеті провели семінар для запорізьких учителів

22.05.2012 09:30 Біологічний факультет семінари профорієнтаційна робота

17 травня на біологічному факультеті було проведено черговий семінар для вчителів біології, хімії та екології Запорізької області.

Старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради С. Дехтяренко під час свого виступу зупинилася на питаннях дидактики навчального процесу природничих дисциплін. Також вона наголосила на важливості взаємодії між учителями та науковцями задля досягнення спільної мети - формування особистості учнів.
Декан біологічного факультету д.фарм.н., професор Л. Омельянчик провела профорієнтаційну роботу з учителями, ознайомила їх із діяльністю та перспективами розвитку біологічного факультету.
Для учасників семінару було проведено екскурсію факультетом та його лабораторіями.
Особливу увагу приділили правильній організації роботи з прекурсорами (хімічні реагенти, що використовуються на будь-якій стадії виробництва токсичних хімічних речовин), які вимагають специфічних умов зберігання та використання й підлягають жорсткому контролю у застосуванні.
Доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології, д.б.н. О. Рильський ознайомив учасників семінару з основними досягненнями кафедри, перспективами розвитку спеціальності «Екологія» на факультеті. Завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин д.б.н., професор В. Лях розповів присутнім про досягнення кафедри, перспективи розвитку наукових напрямків і спеціальностей. Доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології, к.б.н. О. Корж висвітлив загальні уявлення про сучасний стан екології як науки та найважливіші сценарії подальшого розвитку взаємодії людського суспільства й природи.
Завершився семінар відвідуванням зоологічного музею біологічного факультету ЗНУ.
Учасники семінару відзначили високий рівень його організації та проведення, висловили щиру вдячність за ознайомлення з факультетом і його лабораторіями, музеєм тощо. Було ухвалено рішення про продовження співпраці між біологічним факультетом та Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти щодо ознайомлення учителів області з сучасними досягненнями науки з природничих дисциплін.

Біологічний факультет