Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Золотий голос» фестивалю навчається у ЗНУ

«Золотий голос» фестивалю навчається у ЗНУ

25.05.2012 10:52 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет

На початку травня у м. Комсомольську (Полтавщина) пройшли традиційні Міжнародні молодіжні форуми «Слов'янський союз дитячої дипломатії» та «Партнерів єднає мелодія пісні». У рамках заходів відбувся благодійний Фестиваль «Діти – дітям». Студент філологічного факультету ЗНУ - першокурсник російського відділення Олексій Ворожеєв став лауреатом фестивалю у номінації «Золотий голос».

Молодіжний форум зібрав 250 учасників з України, Росії, Білорусі та Молдови. Всі учасники були розподілені на кілька команд. Олексій вийшов у номінацію із піснею «Тільки ти моя» (Павла Табакова) і переміг. У ході благодійного концерту були зібрані кошти на лікування та оздоровлення дітей-інвалідів.
Олексій поділився з нами своїми враженнями:
- На форумі було чудово! Стільки прекрасних голосів разом я ніколи не чув! Учасники спілкувалися, ділилися враженнями, багато нових друзів там знайшов. Тепер спілкуємося у соціальних мережах.
Олексій понад дванадцять років займається вокалом. А на форум потрапив завдяки старанням свого викладача вокалу з КЗ Дніпрорудненська гімназія "Софія", де навчався, - Маргариті Селівановій. Додому привіз диплом переможця, футболку та браслет з емблемами команди, а також - яскраві враження.
Протягом року навчання в ЗНУ Олексій Ворожеєв встиг себе зарекомендувати як активний учасник студентського руху – брав участь у «Дозвольте відрекомендуватися: І курс» та музичних хвилинках. А ще за плечима в нього – міжнародний фестиваль патріотичної пісні (м. Енергодар), участь у всеукраїнському шоу «Народна зірка», обласні, районні та міські творчі заходи, такі як «Зорепад», «Дніпрорудненські самоцвіти» та інші.

Олена Хлистун