Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася зустріч із кандидатом на посаду ректора Сергієм Гоменюком

У ЗНУ відбулася зустріч із кандидатом на посаду ректора Сергієм Гоменюком

25.05.2012 12:32 Вибори ректора-2012

Сьогодні, 25 травня, в Запорізькому національному університеті почалися зустрічі трудового колективу з кандидатами на посаду ректора. Першим свою програму представив доктор технічних наук, професор, декан математичного факультету Сергій Гоменюк.

Під час виступу Сергій Іванович презентував власні ідеї та пропозиції щодо науково-просвітницької діяльності та стратегії подальшого розвитку університету. Свою програму він назвав «ЗНУ – стабільний та сталий розвиток». На зустріч із кандидатом прийшли співробітники та студенти університету.
На початку зібрання проректор із наукової роботи Віктор Грищак ознайомив аудиторію з регламентом роботи та надав слово для виступу кандидату.
Під час свого виступу Сергій Гоменюк виокремив основні завдання, які ставить перед собою як кандидат: розвиток дистанційної освіти, інтенсифікація профорієнтаційної роботи; розвиток та розширення міжнародної діяльності; створення можливостей та умов для навчання людей середнього віку (перекваліфікація, друга освіта, тощо); стимулювання розвитку наукової діяльності із заохоченням до співробітництва підприємств; надання можливостей для навчання науковців (участь у конференціях, відрядження для наукових потреб); повернення матеріального заохочення наукових керівників та здобувачів наукового ступеня; розвиток та удосконалення інфраструктури (енергозаощадження, ремонт гуртожитків, корпусів, створення на базі восьмого корпусу повноцінного палацу культури ЗНУ, тощо).
Присутні мали можливість поставити свої запитання кандидату та отримати відповіді на них.

Наталія Логвиненко

Схожі новини