Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Від «маленьких» до «дорослих»

Від «маленьких» до «дорослих»

25.05.2012 14:36

Запорізький національний університет активно реалізує програму «Освіта впродовж життя». Підтвердженням цього стало свято «Випускний для всіх», яке відбулося 23 травня в Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків».

Цей захід вперше об’єднав маленьких слухачів центру «Англійська для малюків» та дорослих слухачів Центру вивчення іноземних мов, також до нього радо приєдналися і майбутні слухачі обох центрів. Свято розпочалося зі вступного слова директора Центру вивчення іноземних мов та Україно-швейцарського центру «Англійська для малюків» Наталі Костенко, яка зауважила: «Ми розглянули можливість навчання не лише дорослих, але й дітей дошкільного віку. Із гордістю можу сказати, що на сьогодні ми є єдиним вишем, який надає освітні послуги найменшим. Цього року ми вирішили поєднати декілька свят: випустити й «маленьких», й «дорослих» одночасно. І нам вдалося це зробити на найвищому рівні».
Всі присутні мали змогу спостерігати, як проводяться заняття в Центрі «Англійська для малюків». З цією метою були представлені фрагменти відкритих занять з курсів «Англійська мова для малюків» та «Підготовка до школи». Діти впевнено тримались на занятті та гідно показали все, чого вони навчились: жваво відповідали на запитання вчителя, розповідали вірші, співали, а діти з курсу «Підготовка до школи» продемонстрували вміння читати та рахувати, і загальну готовність подолати наступну ланку навчання - вступ до школи. Наприкінці свята дітей відзначили першими нагородами за знання та отримані навички: вони отримали сертифікати та солодкі подарунки.
У цей день отримали також свої сертифікати про успішне володіння англійською мовою дорослі слухачі Центру вивчення іноземних мов. Вже закінчили своє навчання слухачі рівня Upper-Intermediate – викладач Анастасія Бєляєва, Intermediate – викладач Олена Гацко, Elementary – викладач Варвара Петросова.

Варвара Петросова,
викладач Центру «Англійська для малюків»