Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті влаштували зустріч випускників різних років

На економічному факультеті влаштували зустріч випускників різних років

28.05.2012 14:35 Все Факультети Економічний економічний факультет випускники

Уперше зустріч випускників різних років економічного факультету відбулася у 2009 році. На сьогодні це вже добра традиція: в останню п’ятницю травня до університету приходять як ті, хто нещодавно отримав дипломи з економічних дисциплін, так і ті, хто вже не перший рік впевнено будує свою кар’єру, використовуючи знання, отримані під час навчання у ЗНУ.

25 травня урочистості з нагоди зустрічі випускників різних років економічного факультету розпочалися привітанням декана Алли Череп. Зокрема, вона зазначила, що за 20 років існування факультету його дипломи отримали більш ніж 6 тисяч висококваліфікованих фахівців. «Приємно, що вони не забувають про нас, приходять у гості, діляться своїми успіхами, дехто приводить своїх дітей, яких ми сподіваємося у майбутньому теж побачити серед своїх студентів», - зазначила вона. Алла Василівна також розповіла присутнім про досягнення факультету за 2011-2012 навчальний рік: захисти докторських і кандидатських дисертацій, присвоєння вченого звання, перемоги студентів у всеукраїнських олімпіадах тощо.
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська, звертаючись до присутніх, зазначила: «Для ЗНУ ви завжди були, є і будете студентами, не залежно від того, навчалися ви тут колись чи навчаєтеся зараз. Слід подякувати економічному факультету за організацію таких зустрічей, які перетворилися на справжнє свято».
Також під час заходу підбили підсумки конкурсу на кращого роботодавця для випускників економічного факультету. На першому місці за кількістю працевлаштованих випускників у минулому році – податкова адміністрація Запорізької області. ІІ місце – у Запорізького регіонального відділення «Приватбанку». ІІІ місце розділили ПАТ «Запоріжсталь» і ПАТ «Мотор Січ». Усі переможці були відзначені грамотами й призами.
Присутні на заході перший заступник голови Запорізького регіонального відділення «Приватбанку» Костянтин Добродуб й начальник відділу трудових ресурсів Наталя Романюк, а також заступник директора з кадрових питань ВАТ «Запоріжсталь» Валерій Кіров висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з економічним факультетом ЗНУ.
Перед випускниками з привітаннями виступили завідувач кафедри обліку і аудиту Анатолій Топалов, завідувач кафедри економічної кібернетики Наталія Максишко й декан економічного факультету, завідувач кафедри фінансів та кредиту Алла Череп.
Святкову атмосферу заходу створювали концертні виступи студентів економічного факультету Аліни Сур, Євгена Петренка, Таміли Берестяної, Ярослава Вовка та інших.
Свято завершилося сюрпризом: на присутніх чекали торти із написом «Зустріч випускників-2012».

Таміла Тарасенко