Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Другий випуск Економіко-правничого коледжу ЗНУ

Другий випуск Економіко-правничого коледжу ЗНУ

06.06.2012 12:57

Цього року Економіко-правничий коледж закінчили 33 студента, які вступили до коледжу у 2009 році. Це вже другий випуск ЕПК. Цього року серед випускників п’ятеро осіб закінчили навчання з «червоним» дипломом молодшого спеціаліста. За словами директора ЕПК Олени Грибанової, 98 відсотків усіх випускників навчатимуться далі саме в ЗНУ.

На початку свята цьогорічні випускники пройшли коло пошани, під час якого студентка 1 курсу ЕПК Аліна Черкасова виконала танок у подарунок гостям.
Зі словами привітання до студентів звернулись директор коледжу Олена Грибанова, в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар, головний бухгалтер ЗНУ Василь Тимошик, декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп, завідувач денного відділення ЕПК Альона Ходаковська, куратори груп-випускників Людмила Чичун та Геннадій Циммерман.
Усім викладачам ЕПК та особисто директору коледжу за знання, увагу, терпіння і добре ставлення до кожного студента подякували випускники - Сергій Гриша, Вікторія Персань, Олена Давиденко, а також Марія Осіка та її мама Світлана.
Наприкінці свята випускникам дали кілька порад на майбутнє та побажали їм успіху у подальшому навчанні в Запорізькому національному університеті.