Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті урочисто представили ректора

У Запорізькому національному університеті урочисто представили ректора

08.06.2012 15:49

Сьогодні, 8 червня 2012 року, у Запорізькому національному університеті відбулось урочисте засідання Вченої ради, під час якого професорсько-викладацькому складу та студентам було представлено новообраного ректора. Ним став професор, кандидат історичних наук, Заслужений працівник освіти України Микола Фролов.

Відкрив урочисту церемонію голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко, який доручив заступнику голови обласної державної адміністрації Миколі Ярмощуку озвучити наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 217 від 6 червня 2012 р., згідно з яким Микола Фролов призначений ректором Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет».
Микола Олександрович подякував колективу за надану підтримку та високу честь очолити Запорізький національний університет, і зазначив, що усвідомлює відповідальність за подальший розвиток і становлення вишу. Новий керівник ЗНУ завірив, що докладе максимум зусиль для реалізації всіх планів і завдань, які представляв у своїй передвиборчій програмі претендента на посаду ректора ЗНУ, та висловив сподівання, що подальша тісна співпраця з високопрофесійним колективом ЗНУ дозволить нашому вишу досягти нових висот та успіхів і забезпечить сталий розвиток на довгі роки.
Участь в урочистому представленні також взяли міський голова Запоріжжя Олександр Сін, голова ради ректорів Запорізької області Сергій Беліков, голова наглядової ради ВАТ «Мотор Січ», член виконавчого комітету міської ради Запоріжжя Анатолій Малиш, ректор Запорізького державного медичного університету Юрій Колесников, депутат четвертого скликання Верховної Ради України, почесний громадянин Запоріжжя Іван Бастрига.
Вітаючи Миколу Фролова з новою посадою, Олександр Пеклушенко висловив сподівання, що Микола Олександрович зуміє створити найкращі умови для студентів Запорізького національного університету, адже студентство – це майбутнє нашої держави, і саме вони будуватимуть і розвиватимуть наш регіон, від них залежатиме майбутнє міста та країни загалом.
Після урочистого засідання ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся із представниками преси і відповів на запитання журналістів. Микола Олександрович зазначив, що найперше має на меті ознайомитись із ситуацією у виші, вже долучився до вирішення питань життєзабезпечення (успішне проведення вступної кампанії, виплата відпускних професорсько-викладацькому складу). Керівник ще раз подякував колективу за довіру та підтримку і зазначив, що має багато напрацювань, які реалізуватиме. Є у планах ректора й оновлення матеріально-технічної бази, проведення ремонтів корпусів і гуртожитків, введення новацій у навчальному процесі. Микола Фролов пообіцяв, що змін буде багато, але всі вони нестимуть позитив і покращення для ЗНУ.