Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному завершилося ЗНО

У Запорізькому національному завершилося ЗНО

11.06.2012 14:41 Зовнішнє незалежне оцінювання

Четвертий рік поспіль ЗНУ є базою проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. За минулі три тижні тут пройшли тестування близько 5 тисяч випускників шкіл м. Запоріжжя та області. Велика їх кількість незабаром стануть абітурієнтами і нашого вишу.

13 сесій тестування з 10 шкільних предметів проходили на базі ЗНУ з 15 травня по 7 червня. Двічі наш університет виступав єдиним пунктом тестування в області – з російської мови та всесвітньої історії.
У роботі пункту тестування взяли участь 47 викладачів кафедр ЗНУ та аспіранти. Деякі з них вже мають досвід такої роботи. В цьому році наші співробітники працювали й у пунктах тестування на базі КПУ та ЗНТУ.
Порівняно з минулим роком ніяких змін у правилах проходження тестування не відбулося. Тож усі його учасники мали змогу заздалегідь ознайомитися з регламентом. Тим більше, що кожного разу перед початком тестувань відбувався попередній інструктаж. І все ж несподіванки траплялися. Відповідальна за пункт ЗНО у Запорізькому національному університеті, доцент Ірина Бакаленко зазначила:
- На перших тестуваннях траплялися запізнення учасників. Дехто забував паспорт або сертифікат. Був випадок, коли хлопець приїхав на тестування з копією паспорта, оригінал якого здав у ДАЇ для отримання прав водія. На жаль, за правилами ми його не змогли допустити до проходження ЗНО. Незважаючи на багаторазові попередження, траплялися й проблеми з мобільними телефонами.
Для злагодженої роботи пункту в Запорізькому національному були створені всі належні умови. Для дітей з особливими потребами також були забезпечені окремі аудиторії – з сурдоперекладом тощо.
За роботою пункту ЗНО в цьому році спостерігали уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти, представники Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, незалежний спостерігач від газети «Запорізька Січ» Маргарита Гришкина. За оцінками експертів, робота пункту ЗНО в Запорізькому національному університеті була організована на вищому рівні – відповідне матеріальне забезпечення, злагоджена робота персоналу, який працював, за їх словами, як «швейцарський годинник».
Проведення ЗНО на базі нашого університету говорить про довіру до нашого вишу: тестування тут проходить дійсно прозоро й демократично. Тепер ЗНУ готується до вступної кампанії.

Олена Хлистун

Схожі новини