Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

У ЗНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

12.06.2012 13:31 вчена рада наука

12 червня в Запорізькому національному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради. Під час заходу йшлося про організацію та результати державної атестації студентів. Також учасники засідання розглянули питання щодо затвердження підсумків атестації керівного складу й науково-педагогічних працівників, і заслухали доповідь про підсумки діяльності студентського самоврядування в цьому навчальному році.

Захід розпочався поздоровленнями тих, кому присудили наукову ступінь доцента, а також тих, кого відзначили Почесними грамотами й подяками Управління освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації й районної адміністрації Жовтневого району. Завідувача кафедри прикладної фізики, професора Валерія Міщенка й завідувача кафедри теорії та практики менеджменту, професора Станіслава Григор’єва привітали з присвоєнням Державної премії України в галузі науки і техніки. Крім того, під час засідання вручили кілька патентів і свідоцтв про реєстрацію винаходів.
У вступному слові ректор ЗНУ Микола Фролов запевнив присутніх, що в його планах – максимально ефективна реалізація передвиборчої програми. Так, на днях розпочнеться ремонт на філологічному факультеті (у ІІ навчальному корпусі). Також Микола Олександрович запевнив, що його мета – зробити стиль керівництва максимально відкритим і зрозумілим, як для представників професорсько-викладацького складу, так і для студентів, і запросив звертатися до керівництва університету з усіх питань.
Керівник відділу з навчальної роботи Людмила Нестеренко прозвітувала про організацію й результат державної атестації студентів університету. Зокрема, вона відзначила, що усього дипломи нашого університету отримали 5910 осіб (для порівняння, у 2011 році дипломи отримали 5812 випускників). У цьому році за багатьма напрямами підготовки вперше відбувся випуск студентів. Так, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» здобули освіту представники таких напрямів підготовки: «Організація виробництва», «Туристичне обслуговування», «Розробка програмного забезпечення». За ОКР «бакалавр» - студенти «Міжнародної економіки». За ОКР «спеціаліст» - випускники напрямів «Туризм», «Садово-паркове господарство», «Країнознавство», «Реклама», «Зв’язки з громадськістю», «Видавнича справа та редагування»; за ОКР «магістр» - «Туризм».
Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар висвітлив питання щодо затвердження підсумків атестації керівного складу й науково-педагогічного складу. Зокрема, Олександр Григорович відзначив ефективність роботи атестаційної комісії й те, що документи, необхідні для атестації, майже всіма факультетами були надані вчасно й у повному обсязі.
Голова студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко доповів про підсумки діяльності студентського самоврядування за 2011-2012 навчальний рік, а також окреслив перспективи та плани подальшої роботи студентської ради.
Під час заходу йшлося й про створення навчально-виробничо-наукового центру «Металспецпроект» у рамках реалізації державної програми «Наука в університетах» під керівництвом Валерія Міщенка. Також - про затвердження списку студентів – кандидатів на стипендію Президента України (дві особи), Верховної Ради України (дві особи), Запорізької обласної державної адміністрації (одна особа), Запорізької обласної ради (одна особа), одна кандидатура молодого вченого і дев'яносто - на отримання матеріальної підтримки обдарованої молоді, яка передбачена міською комплексною програмою соціального захисту населення м.Запоріжжя та фінансується з міського бюджету.

Схожі новини