Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультетські іменні стипендії

Факультетські іменні стипендії

04.02.2002 00:00

Рішенням Вченої ради ЗДУ на всіх факультетах найближчим часом будуть засновані іменні стипендії, присвячені видатним вченим відповідних галузей науки або докторам наук цих факультетів. Так, одна із стипендій філологічного факультету носитиме ім'я доктора філологічних наук і колишнього завідуючого кафедрою української літератури Миколи Панасовича Тараненка, а фізичного - ім'я засновника школи фізики магнітних явищ, доктора фізико-математичних наук Федора Діомидовича Мірошниченка. Стипендії будуть присуджуватися студентам за поданням рад факультетів за кращі досягнення в навчальній та науковій діяльності, активну роль в громадському житті вузу.
Заступник декана філологічного факультету з виховної роботи Чернова І.В., заступник декана фізичного факультету із заочного відділення Сніжний В.Л.

Дмитро Волковинський