Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Створення Запорізького місцевого осередку Української асоціації когнітивної лінгвістики та поетики

Створення Запорізького місцевого осередку Української асоціації когнітивної лінгвістики та поетики

21.06.2012 12:46

Факультет іноземної філології Запорізького національного університету підтримав ініціативу Київського національного лінгвістичного університету щодо заснування в Україні нового наукового осередку – «Української асоціації когнітивної лінгвістики та поетики» (УАКЛіП) шляхом створення її місцевого осередку в Запорізькій області.

Головою Запорізького місцевого осередку обрано кандидата філологічних наук, доцента, докторанта кафедри англійської філології Ірину Анатоліївну Галуцьких. Місцевий осередок у Запорізькій області створено з метою здійснення наукових досліджень у галузі когнітології та суміжних напрямках, проведення відповідної науково-організаційної роботи для отримання фундаментальних і прикладних результатів у цій галузі та їх розповсюдження у науковому і освітянському середовищі.
Більш докладну інформацію про порядок створення та хід роботи асоціації можна знайти в Бюлетені УАКЛіП (http://cs5423.userapi.com/u11118501/docs/2a3f1c16aedf/BYuLETEN.pdf; http://cs5423.userapi.com/u11118501/docs/3b73840fecb2/BYuLETEN_2.pdf).
З питань членства у «Української асоціації когнітивної лінгвістики та поетики», ознайомлення з новинами її роботи звертатись до І.А. Галуцьких (irina_galutskih@mail.ru).

Факультет іноземної філології