Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Творчий конкурс на напрям «театральне мистецтво» показує високий рівень підготовки абітурієнтів

20.07.2012 12:06 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології вступна кампанія-2012

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ розпочалася друга сесія творчих конкурсів для абітурієнтів, які бажають навчатися за напрямом «театральне мистецтво».

Під час першої сесії приймальна комісія мала змогу оцінити творчі здібності 27 вступників. Нагадаємо, вступний іспит для напряму підготовки «театральне мистецтво» складається із трьох окремих турів: виконання літературних творів, перевірка музичних та пластичних даних, етюдна робота. Завершується конкурс співбесідою, під час якої викладачі можуть оцінити загальний культурний рівень абітурієнта, поцікавитись чому вступник обрав саме напрям «театральне мистецтво». Як зазначають спеціалісти приймальної комісії факультету соціальної педагогіки та психології, цього року абітурієнти відзначаються високим рівнем підготовки та цікавими вступними програмами. Особливо вирізняються вступники, які прослухали підготовчі курси в Запорізькому національному університеті. Не без жалю, але й з гордістю викладачі зазначають, що багато слухачів підготовчих курсів ЗНУ стають абітурієнтами, а потім студентами театральних вишів Харкова та Києва.
До участі у другій сесії творчих конкурсів на СПП зареєструвались 12 вступників, завершаться прослуховування 22 липня.

Наталія Логвиненко