Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ігрові види спорту – гострі відчуття у День фізичної культури

Ігрові види спорту – гострі відчуття у День фізичної культури

08.09.2012 11:31 міні-футбол баскетбол

Святковий спортивний марафон у ЗНУ, присвячений Дню фізичної культури та спорту, продовжили ігрові види – міні-футбол та баскетбол. Команди змагалися завзято. Зала була заповнена вщент вболівальниками.

У футзалі за першість змагалися збірна ЗНУ «Надія» та збірна команда студентської ради університету. Головним суддею змагань виступив студент історичного факультету Григорій Ігнатуша. Підготовкую команди студради займався досвідчений гравець, студент економічного факультету Станіслав Вахільчук; тренер збірної ЗНУ – МС з футзалу, викладач кафедри теорії та методики фізичної культури та туризму Юрій Арістенко.
Незважаючи на всі зусилля гравців студради, перемога була на боці команди ЗНУ. Одним із завзятих вболівальників, що невідривно спостерігав хід матчу, виявився кандидат історичних наук, доцент декан історичного факультету Віктор Ткаченко. Він пояснив власну зацікавленість грою:
-Я сам до останнього часу брав участь в університетських змаганнях у складі викладацької збірної. Після травми, на жаль, змушений спостерігати за ходом подій лише з трибуни. Проте залишаюся щирим вболівальником, підтримую наших студентів: сьогодні матч судить представник історичного факультету, ще кілька хлопців з нашого факультету – у складі збірної. З нетерпінням також чекаю на зустріч студентів та викладачів у баскетбольному змаганні.
У баскетбольній зустрічі зійшлися університетська команда, тренером якої є завідувач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля, та збірна команда викладачів. За іронією долі, сам тренер Віктор Олексійович виступав на боці викладачів проти своїх вихованців. Перемогу отримала саме збірна викладачів, довівши, що ще є «порох у порохівницях»!
У перервах між змаганнями ми мали змогу поспілкуватися з одним з організаторів спортивно свята – Віктором Горбулею та поцікавились, як давно існує традиція проведення у ЗНУ всеукраїнського Дня фізичної культури та спорту:
- Це свято у ЗНУ проходить вдруге. Минулого року ми, як загальноуніверситетська кафедра, проводили масову зарядку та веселі старти. Сьогодні програма заходу значно розширилася: додався фітнес-марафон, футбол, баскетбол. Звичайно, більше людей прийшли подивитися, більше студентів змогли взяти в ньому участь!
Олена Хлистун

Схожі новини