Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулося засідання круглого столу «Управління проектами як дієвий показник розвитку економіки»

На економічному факультеті відбулося засідання круглого столу «Управління проектами як дієвий показник розвитку економіки»

10.09.2012 13:20 Економічний факультет НТСА

5 вересня на економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу на тему «Управління проектами як дієвий показник розвитку економіки держави». Захід проходив у рамках діяльності студентської наукової проблемної групи кафедри фінансів та кредиту економічного факультету ЗНУ.

Вступне слово було надано доктору економічних наук, професору, декану економічного факультету Аллі Череп, яка привітала усіх з початком навчального року і побажала подальших успіхів у науковій діяльності. Алла Василівна акцентувала увагу учасників круглого столу на необхідності управління проектами як інструменту забезпечення життєдіяльності суб’єктів господарювання, регіонів та держави. Тому що в умовах сьогодення кожному студенту важливо знати основи проектного менеджменту та використовувати можливості управління проектами із зиском для себе і суспільства. Організатор засідання круглого столу, голова НТСА економічного факультету Олександр Коробов виступив із презентацією діяльності товариства. У ній йшлося про минулорічну роботу молодих науковців. Також Олександр запросив студентів молодших курсів до участі у науковій діяльності економічного факультету.
В якості експертів були запрошені начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло, голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлана Доброскок і викладачі економічного факультету. Свої роботи презентували студенти та аспіранти економічного факультету Сергій Корінний, Денис Голубєв, Євген Селютін, Андрій Урусов, Світлана Сіверіна, Олег Стадніченко, Анастасія Пухальська, Вікторія Ярмаш та інші учасники. На круглому столі його учасники всебічно розглянули не тільки теоретичні аспекти управління проектами, але й їх практичне застосування для розвитку економіки держави.
Під час дискусії обговоренню підлягали особливості реалізації проектів з управління енерговитратами, метою яких було підвищення енергоефективності організації праці. Досліджено досвід розвинених країн щодо управління проектами, проблеми управління проектами на різних рівнях: їх переваги і недоліки; вивчено інвестиційні можливості фінансування інноваційних проектів; запропоновано інноваційні проекти з енергозбереження на машинобудівних підприємствах. Особливу уваги було приділено роботі про аналіз часових рядів для управління проектами, в якій зазначалась роль математичної обробки інформації про новини сучасного світу для подальшого прогнозування. Фахівці-експерти внесли свої пропозиції щодо більш результативного управління проектами.
По завершенню Алла Череп запросила усіх охочих до участі у засіданнях круглих столів та конференції економічного факультету.
НТСА економічного факультету

Схожі новини