Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулася посвята першокурсників у студенти

На економічному факультеті відбулася посвята першокурсників у студенти

12.09.2012 15:39 економічний факультет свято

11 вересня на економічному факультеті ЗНУ відбулася посвята в студенти першокурсників. Цей захід вже давно став доброю традицією, яку охоче підтримують викладачі та члени студентської ради факультету. Свято відбулося на острові Хортиця на базі відпочинку «Дніпро». Серед присутніх були: доктор економічних наук, професор декан економічного факультету Алла Череп, викладачі, куратори груп та винуватці свята - студенти першого курсу.

На початку свята Алла Василівна привітала всіх присутніх із новим навчальним роком та запросила першокурсників до дружної факультетської родини. Декан повідомила присутнім приємну новину: Запорізький національний університет визнано у Всеукраїнському конкурсі «Кращим вищим навчальним закладом по підготовці фахівців для фінансово-кредитної сфери».
Організатори заходу - члени студентської ради – підготували і провели низку випробувань у формі конкурсів, щоб першокурсники отримали право називатися студентами факультету. Змагаючись між собою, вони танцювали, згадували валюти світу, вигадували, малювали та презентували герб своєї академічної групи. Всі учасники конкурсів отримали солодкі винагороди, а найбільш активні з них - подарунки у вигляді м’яких іграшок.
Продовжилося свято клятвою, яку студенти першого курсу виголосили під керівництвом декана факультету. Першокурсники щиро присяглися, що всі будуть старанно вчитися та з гідністю нести звання студента. Також вони пообіцяли розвивати свої здібності та навички майбутніх керівників, організаторів задля розвитку регіону і держави в цілому; піклуватися про збереження традицій економічного факультету та Запорізького національного університету . Після офіційної частини посвяти студенти проводили мали змогу пограти в бадмінтон, футбол та волейбол. Ну і яке студентське свято без пісень біля вогнища? Тож члени студентської ради та студенти-першокурсники співали пісні під гітару. Свято видалося яскравим, радісним, насиченим; усі присутні з добрим настроєм та гарними враженнями повернулися до рідного університету.
Анастасія Нікуліна
Марина Ігнатенко

Схожі новини