Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Європейський молодіжний парламент – Україна» в Запорізькому національному університеті

«Європейський молодіжний парламент – Україна» в Запорізькому національному університеті

13.09.2012 10:53 конференція

12 вересня у Запорізькому національному університеті розпочала свою роботу сесія «Європейського молодіжного парламенту – Україна». Загальною метою роботи «European youth parliament» (EYP) в різних країнах є ознайомлення з основними принципами роботи Європейського Союзу та сприяння участі молоді у вирішенні актуальних європейських проблем.

Захід, що розпочав свою роботу з початку навчального року, в Запоріжжі мали змогу відвідати школярі та студенти міста. Роботою «Європейського молодіжного парламенту – Україна» в нашому місті керували модератори комітетів та президент – Уче Егбете. Після традиційних для ЄМП знайомства та побудови команд, учасники були розділені на чотири комітети: права людини, культура, навколишнє середовище, транспорт та туризм. Під час гарячих дискусій школярі та студенти розробили резолюції із визначених проблемних питань.
13 вересня відкрилася Генеральна Асамблея ЄМП, протягом якої відбудуться дебати, після яких буде прийнята спільна для всіх комітетів резолюція.
Надія Міщенко
Історичний факультет

Схожі новини