Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада ЗНУ та Центр культмасової роботи запрошують у свої ряди першокурсників

Студрада ЗНУ та Центр культмасової роботи запрошують у свої ряди першокурсників

13.09.2012 13:33 музична перерва

Сьогодні на великій перерві відбулося знайомство першокурсників усіх факультетів ЗНУ зі студентськими організаціями нашого вишу – Студентською радою та Центром культурно-масової роботи. Захід традиційно проходив на площі перед ІІ навчальним корпусом.

Минуло майже два тижні від початку нового навчального року та знайомства студентів з життям вишу. Відтак, представники та учасники Центру культурно - масової роботи вітали новачків та запрошували до участі у творчому житті ЗНУ: хореографічної студії «D.A.L.S.», вокальної студії «Кантилена», КВК. Власні здібності студенти перших курсів мають змогу продемонструвати у щорічних традиційних заходах «Дозвольте відрекомендуватися: перший курс», «Містер» та «Міс - ЗНУ», «Студентська весна», «Фестиваль української пісні», музичні перерви та різноманітні флеш-моби тощо. Під час заходу студенти познайомились із головами студентських рад факультетів та університету. Заступник голови студради університету Аліна Грушко розповіла про громадську та суспільну роботу, у якій беруть участь студенти нашого вишу. Вона запросила присутніх взяти участь у благодійній акції «Допоможемо дітям», яку розпочинає студрада та Центр-культмасової роботи спільно з міжнародною благодійною організацією «Янгол України» в рамках програми «Картка допомоги».
Першокурсників також радо вітали своїми піснями учасники студії «Кантилена» Катерина Лебідь (факультет іноземної філології), Олексій Ворожеєв (філологічний факультет), Ігор Лющанський (юридичний факультет), Вікторія Назарова та Юлія Федоренко (факультет журналістики).
Олена Хлистун

Схожі новини