Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У співробітництві із ЗНУ зацікавлені учасники виставки енергетичних технологій

У співробітництві із ЗНУ зацікавлені учасники виставки енергетичних технологій

14.09.2012 15:10 енергоефективність енергозбереження виставка

Представники Запорізького національного університету взяли участь у ІХ спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки «Енергія-2012», яка проходить у виставковому центрі «Козак-Палац». Науковці ЗНУ продемонстрували учасникам та відвідувачам високий рівень напрацювань у цій галузі.

Експозиція виставки «Енергія-2012» презентує актуальні інноваційні технології в енергетиці, зокрема – застосування нетрадиційних, відновлюваних і альтернативних джерел енергії, сучасні інженерні рішення та обладнання, технології провідних українських та зарубіжних компаній. Саме ця галузь має сьогодні пріоритетне значення для укріплення та розвитку економічного потенціалу як окремих структур, так і карїни в цілому.
У рамках виставки пройшла конференція «Енергомодернізація ЖКГ на засадах державно-приватного партнерства». Участь у ній взяв проректор з АГР ЗНУ Сергій Кушнір, зробивши доповідь «Досвід енергомодернізації у Запорізькому національному університеті». Сергій Миколайович розповів:
- Ми маємо неабиякі напрацювання у сфері енергозбереження, чим і поділилися з колегами. На стенді ЗНУ співробітники лабораторії енергоефективності та енергозбереження адміністративно-господарчої частини ЗНУ Андрій Баштовий, Іван Карпенко та Андрій Ковальов представили розробки фахівців нашого університету – систему оптимізації теплопостачання, обладнання для автоматизації та диспетчеризації системи опалення, - які сьогодні успішно працюють у нашому виші. Неабияку цікавість вони викликали у відвідувачів та учасників виставки. Представники Інституту технічної теплофізики НАН України виразили своє захоплення з приводу того, що ЗНУ – не профільний у цій галузі виш – має такі досягнення і вдало їх втілює у практику. Співробітництвом із ЗНУ зацікавилися також представники Торгово-промислової палати, працівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Ми, звичайно, готові до співпраці, беремо до уваги всі пропозиції. Це друга регіональна виставка, у якій бере участь ЗНУ. Ще були такі заходи у Києві. Готуємося тепер до наступної всеукраїнської виставки, яка проходитиме під егідою МОНмолодьспорту у Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара.
У заході взяли участь біля 200 представників промислових підприємств з усієї України, закордонних делегацій, громадських організацій, науковців та розробників, фінансових установ, потенційних інвесторів, органів влади, галузевих асоціацій.
Олена Хлистун

Схожі новини