Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ став срібним призером Чемпіонату Європи з академічного веслування

Студент ЗНУ став срібним призером Чемпіонату Європи з академічного веслування

17.09.2012 10:47 факультет фізичного виховання перемога

Студент факультету фізичного виховання ЗНУ Майстер спорту міжнародного класу Олександр Надтока виборов срібло Чемпіонату у складі екіпажу чоловічої четвірки. З 14 по 16 вересня в італійському місті Варезе проходив Чемпіонат Європи -2012 з академічного веслування. У європейській регаті взяли участь 448 спортсменів із 36 країн. Команда України була представлена практично у всіх дисциплінах цього виду спорту.

У складній фінальній гонці, де безумовним лідером виступала команда Естонії, український квартет у складі Юрія Іванова, Івана Футрука, Олександра Надтоки та Івана Довгодька, боровся за друге та третє місця з командами Словенії та Росії. На останній п'ятисотметрівці українці зуміли з п'ятої позиції вийти на друге місце, випередивши екіпаж Словенії, який фінішував третім та команду Росії, яка посіла четверте місце.
Вітаємо Олександра Надтоку та Заслуженого тренера України, Майстра спорту України, завідуючого кафедрою Олімпійського та професійного спорту, к.пед.н., доцента Андрія В’ячеславовича Сватьєва із срібними нагородами Чемпіонату Європи та бажаємо подальших спортивних успіхів!
Факультет фізичного виховання

Схожі новини