Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті нагородили переможців Університетської спартакіади з баскетболу

На економічному факультеті нагородили переможців Університетської спартакіади з баскетболу

18.09.2012 14:48 Економічний факультет спорт перемога

31 серпня на економічному факультеті ЗНУ у стінах V навчального корпусу відбулася святкова лінійка, присвячена першокурсникам.
Після привітальних слів і знайомства першокурсників із деканом і викладачами економічного факультету, були запрошені Олексій Мельников, Ілля Сергунов, Максим Зубко, Богдан Семенов, Артем Зеленський, Єгор Іщенко й Денис Чирченко для нагородження за перше місце в університетській спартакіаді з баскетболу 2011-2012.
Декан економічного факультету, професор Алла Череп привітала команду факультету з перемогою та вручила кубок з побажанням успіхів у подальших спортивних змаганнях.

Протягом травня - квітня команда економічного факультету на чолі з капітаном Олексієм Мельниковим змагалася із командами інших факультетів і кожна гра пройшла без жодної поразки. Цікавою і запеклою стала фінальна гра, яка відбулася 4 квітня між економічним та юридичним факультетами. Обидві команди відзначилися високим технічним рівнем, сильним командним духом, але у підсумку перемогу з рахунком 53-49 здобув економічний факультет.
Економічний факультет

Схожі новини