Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Із міста Лева з перемогами повернулися студенти ЗНУ

Із міста Лева з перемогами повернулися студенти ЗНУ

19.09.2012 09:43 Філологічний факультет конкурс перемога

Тільки-но розпочався навчальний рік, а в списку наукових досягнень студентів Запорізького національного університету вже перемоги на Міжнародному конкурсі наукових студентських та учнівських робіт «Мій рідний край». Конкурс проводиться вже 15 років. Цьогоріч наші студенти вперше взяли участь – й одразу гідно представили Запорізький національний університет на всеукраїнському рівні.

Завдяки плідній діяльності наукових керівників - кандидата філологічних наук, доцента, завідувача кафедри українознавства Ольги Стадніченко та здобувача, асистента кафедри українознавства Олени Яценко, - які не лише помітили талановитих студентів, але й змусили повірити у власні сили, маємо такі перемоги: «Перлина конкурсу» в номінації «Публіцистика і журналістика» – Микита Зарецький, студент ІІІ курсу історичного факультету, І місце в номінації «Україна на новому шляху» – Дар’я Левченко, студентка ІІІ курсу факультету іноземної філології, ІІІ місце в номінації «Етнографічне дослідження» – Ірина Разумович, студентка ІІІ курсу факультету іноземної філології.
Нагороди були вручені у Львівській ратуші мером міста Андрієм Садовим, народним депутатом України Лілією Григорович та засновницею конкурсу – пані Ростиславою Федак. Окрім незабутніх вражень від української столиці шоколаду і запашної кави, як традиційно називають Львів, студенти отримали збірники з публікаціями своїх робіт і стипендії в розмірі 1000 гривень.
Організаторів і журі конкурсу особливо вразила робота нашого студента Микити Зарецького «Україна викинула свої обереги», яку назвали «історично-духовним дослідженням».
Філологічний факультет

Схожі новини