Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету ЗНУ відвідали Запорізький ботанічний сад

Студенти біологічного факультету ЗНУ відвідали Запорізький ботанічний сад

19.09.2012 09:57 Біологічний факультет

14 вересня студенти біологічного факультету спеціальностей «Біологія» та «Лісове та садово-паркове господарство» побували на Дні відкритих дверей у Запорізькому ботанічному саду. Статус у студентів був різний: запрошені, добрі друзі, практиканти, гості.

Ботанічний сад зустрів гостей буянням осінніх барв. Екскурсію провів дендролог Ігор Валерійович Шалімов. Він показав студентам реконструйований дендропарк. Присутні були зачаровані ділянкою осінніх квітів. На території екскурсанти відвідали виставку дитячих робіт, де представлені малюнки, вироби зі шкіри, аплікації із листя, насіння плодів.
Студенти запросили школярів надалі вивчати біологію в Запорізькому національному університеті на біологічному факультеті. Куратори студентських груп С. Яковлева- Носарь та О. Бойка запросили присутніх школярів на екскурсію до природничого музею ЗНУ. Після екскурсії студенти ЗНУ залишили згадку на дереві бажань, яке розташоване на майданчику біля адміністративного корпусу: «Бережіть природу і людину, як невід’ємну часточку її».
Біологічний факультет

Схожі новини