Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Польські викладачі читають цикл лекцій для студентів економічного факультету

Польські викладачі читають цикл лекцій для студентів економічного факультету

20.09.2012 10:35 економічний факультет міжнародна діяльність навчання круглий стіл

На економічному факультеті Запорізького національного університету у рамках реалізації міжнародної програми «Соціально-економічні проблеми Польщі в сучасних умовах господарювання та шляхи їх вирішення» триває робочий візит викладачів Університету Сілезії (Польща). Із 19 по 29 вересня доктор Клаудіо Сальмері й магістр Мартіна Марковська прочитають цикл лекцій студентам ІІ-ІІІ курсів спеціальності «Міжнародна економіка».

Цей візит відбувся завдяки домовленості декана економічного факультету, професора Алли Череп із представниками Запорізького обласного товариства польської культури ім. А. Міцкевича. Планується, що завдяки спілкуванню з польськими викладачами наші студенти більше дізнаються про культуру й економічний розвиток Польщі. Також із ними обговорюватимуть взаємодію між Республікою Польщею й Україною і перспективи співпраці між нашими країнами.
Наприкінці візиту викладачі Університету Сілезії візьмуть участь у круглому столі «Інтеграція освіти, науки і бізнесу», який відбудеться 29 вересня за ініціативи представників економічного факультету.
Нагадаємо, що у минулому викладачі і студенти економічного факультету мали змогу із ознайомлювальною екскурсією відвідати вищі навчальні заклади Польщі. На думку декана факультету Алли Череп, таке міжнародне співробітництво відкриває нові перспективи перед його випускниками.
Таміла Тарасенко

Схожі новини