Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорюють Актуальні проблеми фізичного виховання, спорту та туризму в сучасних умовах життя

У ЗНУ обговорюють Актуальні проблеми фізичного виховання, спорту та туризму в сучасних умовах життя

19.09.2012 16:15 Факультет фізичного виховання конференція

IV Міжнародна конференція зібрала у стінах Запорізького національного університету науковців та викладачів із багатьох регіонів України і близького зарубіжжя. Відкрив роботу конференції доктор біологічних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки декан факультету фізичного виховання ЗНУ Володимир Маліков. Із привітальним словом до усіх присутніх звернувся доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України ректор Запорізького національного університету Микола Фролов, який побажав учасникам наукового форуму плідної роботи, цікавих дискусій та натхнення у пошуку і розвитку нових форм залучення молоді до здорового способу життя.

Микола Олександрович зазначив, що ЗНУ не випадково є організатором конференції, оскільки саме професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання Запорізького національного університету є ініціатором серйозних розробок у галузі фізичного виховання, спорту та туризму. Досягненнями вихованців факультету пишається не лише виш та Запоріжжя, а вся Україна.Після пленарного засідання робота конференції продовжилась у секціях: Фізичне виховання різних груп населення. Стан та перспективи розвитку туризму. Проблеми творчості і технологій у наукових дослідженнях неперервної професійної фізкультурної освіти; Фізична рекреація, реабілітація і здоров’я людини. Медико-біологічні аспекти фізичної культури. Адаптивне фізичне виховання, корекційна педагогіка; Актуальні аспекти олімпійського та професійного спорту; Корекція пізнавальної діяльності, рухової сфери дітей з відхиленнями в психофізичному розвитку та їх інтеграція в сучасне суспільство. Конференція у ЗНУ триватиме до 21 вересня. На заключному пленарному засіданні підіб’ють підсумки роботи, затвердять резолюцію та рекомендації що до розвитку фізичного виховання, спорту та туризму в сучасних умовах життя.
Наталія Логвиненко

Схожі новини