Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у мітингу з нагоди Дня партизанської слави

Представники ЗНУ взяли участь у мітингу з нагоди Дня партизанської слави

21.09.2012 12:53 Університет свято

21 вересня, напередодні святкування Дня партизанської слави, біля оновленого пам’ятника групі «Ревком», що знаходиться поруч із VIII навчальним корпусом Запорізького національного університету, відбувся урочистий мітинг на честь учасників партизанського руху часів Великої Вітчизняної війни. Представники нашого вишу вже вдруге беруть участь у цій акції.

Наш університет на заході представляли помічник ректора Наталія Воронова, декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко, викладачі і студенти. Загалом, участь у мітингу взяли представники запорізької міської влади, громадських організацій, інших вищих навчальних закладів та шкіл Запоріжжя. До пам'ятника героям партизанської слави присутні поклали квіти і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Довідка. На території Запорізької області вже в перші дні окупації в області почали діяти 28 партизанських загонів, які налічували понад 800 осіб. У 1942-1943 рр. активно діяли партизани таких груп, як «Ревком» (керівники групи Л.Ачкасов і Б.Миронов), М.Гончара (Запоріжжя), О.Костенка (Мелітополь), молодіжна група М.Самсики «За радянську Україну» (с. Балабине).
Таміла Тарасенко

Схожі новини