Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь в Обласному військово-спортивному конкурсі «Призовник»

Студенти ЗНУ взяли участь в Обласному військово-спортивному конкурсі «Призовник»

24.09.2012 14:46 Університет конкурс

Представники Запорізького національного університету вже традиційно взяли участь в Обласному військово-спортивному конкурсі для трудової та студентської молоді «Призовник-2012», який відбувся 21 вересня на базі військової частини А-1978 міста Запоріжжя. Цей захід проходив за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації та Обласного центру патріотичного виховання молоді.

Його організатори ставили собі за мету виховання патріотичних переконань у молоді призовного віку, підготовку молоді до творчої роботи, формування та виховання високих морально-психологічних рис молоді на основі армійських та відновлених козацьких традицій. Також вони прагнуть до виховання духовно і фізично розвиненого покоління громадян суверенної України на основі національних традицій, історії військової справи, а також здорового способу життя, формування у молоді патріотичної свідомості, національної гордості.
Від Запорізького національного університету організатором виступив відділ виховної роботи. Студенти факультету фізичного виховання Олександр Шеховцов, Андрій Іванілов, Олександр Омельченко, Ігор Пистаченко, Валерій Панов, Іван Свидовський, Олексій Борзенко, Євген Пашко, Денис Батичко, Іван Маляренко, Володимир Гусь на чолі із фахівцем відділу виховної роботи Інною Деревинською гідно представили наш університет.
Наші студенти були єдиними представниками ВНЗ IV рівня акредитації м. Запоріжжя. Вони взяли участь у таких змаганнях, як: конкурс стройової пісні, крос (1000 м), розбирання автомата Калашникова, виконання нормативів у засобах захисту, змагання зі стрільби, підтягування, військово-прикладна естафета.
За результатами всіх етапів конкурсу команда ЗНУ посіла 6 місце із 11 команд студентської молоді Запорізької області.

Схожі новини