Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ подарували концерт запорізьким дітям-сиротам

Студенти ЗНУ подарували концерт запорізьким дітям-сиротам

27.09.2012 16:07 Університет свято концерт

Із нагоди Дня усиновлення та Дня міста у великій залі міськвиконкому відбулося урочисте вручення паспортів громадянина України 27 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилося 16 років. Другий рік поспіль доброю традицією стала співпраця Запорізького національного університету, Центру культурно-масової роботи та відділу виховної роботи із службою (управлінням) у справах дітей Запорізької міської ради під час проведення урочистих заходів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Юнаків та дівчат, а також їх опікунів привітали представники міської влади, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, служби (управління) у справах дітей, управління соціального захисту населення міської ради, управління УМВС України в Запорізькій області, депутати міської ради.
Урочистий настрій подарували усім присутнім студенти ЗНУ. Підготовку музичних і танцювальних номерів організувала фахівець Відділу виховної роботи ЗНУ Інна Деревинська. Участь у концерті взяли вихованці вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи Запорізького національного університету. Вокальні композиції виконали студентка філологічного факультету, лауреат 3-го ступеня Фестивалю Української пісні Юлія Данелюк, студент факультету фізичного виховання, майстер спорту із важкої атлетики Євген Сєрков.

Центр культурно-масової роботи ЗНУ